Pouzit pro ukonceni piktogramu

Pouzit pro ukonceni piktogramu

Voda z Kateřinina pramene obsahující radon dlouhodobě tlumí bolest, voda ze Sibylina pramene obsahující oxid uhličitý a minerály zase napomáhá nalezení rovnováhy u onemocnění srdce a krevního oběhu a při stresu:

Sibyliny lázně čerpají dva vysoce účinné prameny: Kateřinin pramen obsahující radon a Sibylin pramen s obsahem minerálů a oxidu uhličitého. Vzácný plyn radon je jedním z nejúčinnějších léčebných prostředků lázeňství. Při pravidelné aplikaci reaktivuje vlastní léčebné síly těla, podporuje prokrvení, tiší bolest, působí antisepticky a posiluje imunitní systém.

Radonové koupele jsou v Sibyliných lázních již po 25 let aplikovány pro dlouhodobé zmírnění bolesti při revmatických onemocněních a onemocněních páteře a kloubů. Provádějí se v sérii šesti jednotlivých koupelí. Radonovou terapii lze v rámci zdravotního pojištění vyúčtovat pouze v rámci ambulantní preventívní péče (lázeňská kúra), anebo ze soukromého zdravotního pojištění.

Léčivá voda ze Sibylina pramene obsahující oxid uhličitý a minerály přirozeným způsobem reguluje krevní oběh, pozitívně působí na krevní tlak, podporuje prokrvení, posílí Vaše srdce a odbourává fyzickou a psychickou zátěž organismu. Zvyšuje elasticitu pojivových tkání, především v blízkosti kloubů, a dále prokrvuje a uvolňuje svalstvo.

Léčivá voda ze Sibylina pramene obsahující oxid uhličitý a minerály je přidávána do bazénů ve vodním areálu v rozsahu mezi 50 – 70 %. Stoprocentní koncentraci vody s oxidem uhličitým zažijete při individuální lázni. Léčivou vodou obsahující oxid uhličitý se můžete sami zdarma občerstvit u pítka v suterénu našeho lázeňského domu.

Kateřinin pramen – podrobnosti v češtině naleznete v odkazu

Sibylin pramen – podrobnosti v češtině naleznete v odkazu

Jak se do Sibyllenbad dostanete – podrobnosti v češtině naleznete v odkazu