Lze napsat nebo zavolat na níže uvedená spojení s dotazem na možný termín pobytu nebo jakékoli detaily či podrobnosti ohledně ubytování, velmi rádi Vám odpovíme .

Kontaktní osoba:
Karel Quast
+420 731 478 666
karelquast@seznam.cz

Mapa, jak se k nám dostanete:

Nejjednodušší je zadat adresu Pístov 10, Chodová Planá do navigace a ta Vás k cíli přivede. Pro ty z vás, kteří navigaci nepoužívají je zde krátký popis.

Přijíždíte-li ze směru od Prahy po D5, je nejlépe sjet na EXITu 127 a pokračovat po silnici č. 21 až do Chodové Plané, kde na konci obce odbočíte vpravo na silnici č. 230 s ukazatelem směr Mariánské Lázně, potom po cca 3 kilometrech odbočíte vpravo směr Dolní Kramolín a Pístov, projedete obcí D.Kramolín a pokračujete stále ve stejném směru až na křižovatku, kde je značen Pístov, odbočíte vlevo a do cíle Vám zbývají poslední 2 kilometry.

Přijíždíte-li ze směru od Mariánských Lázní nebo od Karlových Varů, pojedete po silnici č. 230 směr Plzeň, projedete obcí Skláře potom po cca 3 kilometrech odbočíte vlevo směr Dolní Kramolín a Pístov, projedete obcí D.Kramolín a pokračujete stále ve stejném směru až na křižovatku, kde je značen Pístov, odbočíte vlevo a do cíle Vám zbývají poslední 2 kilometry