Pouzit pro ukonceni piktogramu
Pouzit pro ukonceni piktogramu

V případě, že se k nám chcete dopravit vlakem, nejrychlejší spojení je Pendolinem, či jiným vlakem do Mariánských Lázní na nádraží a odtud smluvním taxi do Pístova, cesta zabere méně, než 15 minut.

Pouzit pro ukonceni piktogramu

Pro ty, kteří přijíždějí autem či na motorce, je nejjednodušší zadat adresu Pístov 10, Chodová Planá do navigace a ta Vás k cíli přivede. Pro ty z vás, kteří navigaci nepoužívají, je zde krátký popis.

Přijíždíte-li ze směru od Prahy či od Rozvadova po D5, je nejlépe sjet na EXITu 127 a pokračovat po silnici č. 21 až do Chodové Plané, kde na konci obce odbočíte vpravo na silnici č. 230 s ukazatelem směr Mariánské Lázně, potom po cca 3 kilometrech odbočíte vpravo (dle značení – silnice č. 19836 ) směr Dolní Kramolín a Pístov, projedete obcí Dolní Kramolín a pokračujete ve stejném směru až na křižovatku, kde je značeno odbočení vlevo ( silnice 19837 ) směr Pístov a do cíle Vám zbývají poslední necelé 2 kilometry, na kraji obce Vám napoví orientační cedule.

Přijíždíte-li ze směru od Mariánských Lázní nebo od Karlových Varů, pojedete po silnici č. 230 směr Plzeň, projedete obcí Skláře potom po cca 3 kilometrech odbočíte vlevo (dle značení – silnice č. 19836 ) směr Dolní Kramolín a Pístov, projedete obcí Dolní Kramolín a pokračujete ve stejném směru až na křižovatku, kde je značeno odbočení vlevo směr Pístov ( silnice 19837 ) a do cíle Vám zbývají poslední necelé 2 kilometry, na kraji obce Vám napoví orientační cedule.


A tady už jste skoro u cíle cesty…….